Ebook obal
 • Kdybych tak jen věděl co ta žena chce?
 • Líbilo by se mi, kdyby na mě ženy stály frontu.
 • Mám svou ženu rád a nechci opustit rodinu, jenže partnerka už na intimní život rezignovala.
 • Jak mohu ženu dovést k orgasmu?
 • Prožívají muži i ženy milování stejně?
 • Kdybych tak měl návod jak být neodolatelným milencem.
 • Bylo by možné obnovit radost z milování v dlouhodobém vztahu?
man, woman, couple-2563426.jpg

Poznej svého pindíka

 • Kdybych uměla potěšit muže. Nevím jak na to.
 • Proč nemůžu mít orgasmus?
 • Jsou všechny ženy dole stejné?
 • Jak naučit muže, aby dělal to co se mi líbí?
 • Kdybych se tak nestyděla za to jak vypadám?
 • Partner se se mnou nechce milovat. Můžu to nějak změnit?
 • Vůbec nevím, co chci, co se mi líbí, co je možné dělat. Je na to nějaký návod?

Tak jaké pak zvířátko vám testík ukázal?

Jste na této stránce, takže stručný popis nestačil. Vidím, že jste rozumná žena či muž a chcete vědět víc.

Otestuji tedy hloubku vašeho zájmu a postavím vás na rozcestí. Jedna strana vám dá informaci pouze pro vás. Celkovou charakteristiku vašeho typu za 150,- Kč

Druhá strana vede k ebooku a informacím ohledně všech typů, abyste mohli studovat i s partnerem.

Spokojím se s málem

Poznej svoji pipinku

CHCI KOUPIT EBOOK

Kdysi dávno bylo milování mezi mužem a ženou posvátné. Fyzické spojení jim dodávalo veškerou energii k životu. Přešlo mnoho tisíciletí a stovky generací a z aktu, který spojoval dvě bytosti, dvě duše v jeden celek, léčil, sytil, živil, se stala konzumní záležitost.

Z milování se stal sex. A sex je to, co ukazuje pornoprůmysl. Následkem toho mnoho lidí trpí zvláštní posedlostí sexem. Neustále hledají nové zážitky a jejich vnímání stále otupuje sledováním videa. Muži i ženy získávají pocit nedostatečnosti, protože nevypadají jako aktéři na videu.

Muži trpí pocitem méněcennosti z velikosti svého tipili, mají stále potřebu se porovnávat, mnohdy žijí v iluzi, že ženy mají zájem pouze o ty velké. Ženy si oškliví svá prsa, protože jsou malá, nemají správný tvar a taktéž jejich tupuli je jiná než ukazují filmaři.

Pokud člověk nedokáže plně přijmout a milovat své tělo, je obtížné naplno se uvolnit a užít si chvíle s partnerem. Někdy je potíž užít si chvíle i sám se sebou.

9 genitalnich typu
kviz zeny

Genitální typologie na první pohleed možná vypadá zábavně, možná povrchně nebo dětinsky. Jeenže pochopení a přijetí toho, že jsme odlišní, což neznamená,že lepsí nebo horší. Jsme jiní ne abychom se předháněli, poměřovali,soutěžili nebo na sebe nevražili. Jsme odlšišní proto, abychom se doplňovali. Typologie vám dává možnost poznat sami sebe a získat informace, které jste možná netušili, pochopit svůj typ, jak funguje, jeho anatomické zvláštnosti a jak jich využít ve svůj prospěch. Pochopíte proč mají ženy někdy problém dosáhnout orgasmu, proč preferujeete uričté polohy, tempo, velikost, dobu trvání, předehru atd. atd. Znalost typů vám dává možnost pochopit jak váš partner prožívá milování, k čemu přirozeně inklinuje a stát se tak neodolatelným milencem či milenkou. Naučit se pracovat se svým tělem, uvolnit se a užít si báječné chvíle s partnerem beze studu, předsudků a naplno.

Tyto informace vám pomohou otevřít zcela nový pohled na sexualitu a v případě, že v této oblasti jste noví a jeeště trochu tápete, najdete tam hodně nápadů jak svého partnera potěšit. Znalosti vám dodají sebedůvěru a jistotu v přístupu k intimitě. Vyhnete se nejčastějším hrubým chybám a chvála na vaše umění se bude nebes dotýkat. =D

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.