Techniky osobního rozvoje

Těší mě, že po mnoha hubených letech, přišla hojnost a já se s vámi mohu podělit o nápady, techniky, meditace či osobní vhledy a to zdarma. Jsem štastná, že jsem došla tak daleko, že já mohu být ten, který dává. Mnohokrát jsem využila zkušeností a moudrosti takto nabízené, o to větší je moje radost oplatit to dalším lidem, kteří hojnost teprve hledají. Budiž vám vše k užitku, tak jako to kdysi pomohlo na cestě mě.

Vezmi si svou sílu zpět

Když jsem byla dívka školou povinná, tak i přesto, že se to u holčičky s copánky nepředpokládá, milovala jsem Indiány a obdivovala jsem jejich napojení na přírodu, jejich znalosti a schopnosti, které mi v té době přišly až nadpřirozené. A samozřejmě, když jsem byla starší, tak největší obdiv sklidil šaman. Jako právě ten nadaný magickou mocí a léčitelskými schopnostmi.
Na videu je jedna taková mocná šamanská praktika, jak si vzít zpět sílu, kterou jste dobrovolně nebo nevědomky někomu odevzdali. V době, kdy jsem tuto techniku praktikovala poprvé, se mi navrácená síla a energie hodně hodily.
Mám s tím spojenou i takovou pro mě v té době hodně zvláštní i když lehce humornou událost. V době, kdy jsem se po rozvodu dávala do pořádku a měla velké propady nálady i energie, jsem spolupracovala s člověkem, který měl v té době jméno, vědomosti a hlavně je uměl lidsky a pochopitelně zpracovat a předat. Naše spolupráce neskončila úplně v dobrém, takže právě u něj zůstal velký balík mojí energie. Až si techniku projdete bude vám víc jasné o čem vyprávím. Prostě v jeho případě jsem cítila, že má silné ochrany a mojí energii mi vrátit nechce. Zadala jsem tedy přání najít slabou chvilku, kdy ochrany povolí a já si budu moci stáhnout energii zpátky a ten slabý okamžik má asi většina z nás aspon někdy. Je to totiž moment orgasmu. Této chvilce se proto také občas říká „La petite morte“ malá smrt. Je to okamžik, kdy ztrácíme veškerou kontrolu nad vším a jsme bezbranní. No tak jsem si akorát povzdechla, protože jak asi zjistím, kdy má pán slabou chvilku.
Další zadání tedy znělo, at se mi síla vrátí v ten okamžik. Nechala jsem to být, protože jsem ani omylem nevěřila, že by se moje přání mohlo naplnit. Takže si jednoho krásného dne frčím domů z práce po dálnici a najednou se mi v hlavě objeví obraz muže v tom inkriminovaném okamžiku a do hrudníku mi narazí obrovská vlna energie. Nevěděla jsem, zda se mám smát, nebo jak vůbec reagovat na ten obraz i fakt, že se přání splnilo a energie našla svou původní majitelku. Když vám takový obraz naskočí ve 140 na dálnici, naprosto nečekaně, je to přinejmenším překvapení a velké zadostiučinění, že mi moje energie byla navrácena.