Théta healing

Osobní rozvoj

Dlouhodobě mě fascinuje pozorovat vývoj člověka, kdy se narodí jako dokonalé miminko a v průběh věku se z něj stane tvor s potlačeným sebevědomím. Neříkám, že vždy, jen mi přijde, že je jich poměrně hodně. Žít život s nulovým sebevědomím je peklo, to jsem si zkusila na vlastní kůži. A uniknout traumatům, především v dětství, úplně nelze. Naše mysl zkrátka miluje drama. A každý negativní omezující program, který si přivlastníme, nám zužuje pole žití, svobodu rozhodování a přirozenosti prožívání.

 • Řešíte otázku sebevědomí, sebehodnoty, sebepřijetí?
 • Cítíte nespokojenost a frustraci v životě?
 • Zažíváte pocity marnosti, ztráty smyslu života, selhání, viny a ukřivděnosti?
 • Stále se vám v životě opakují stejné situace?
 • Otvírají se vám nové schopnosti a nevíte jak je využít?
 • Často cítíte úzkost, strach, přehnanou sebekontrolu?

Vztahy

Většina dnešních vztahů, především partnerských, je založena na modelu rodič dítě. Kdy jeden, či oba partneři jsou nezralí a vytváří tak toxické, závislé vztahy. Dost často fungují pouze na základě rozhodnutí, my to děláme kvůli dětem. Většinou také chybí intimní stránka vztahu. Nejen sexualita, ale i sdílení, doteky, pocit přijetí, sounáležitosti. Říkám tomu polovičaté vztahy. Vedou obvykle rychlým tempem k nevěrám frustraci, vyhoření.                                                                                

 • Je váš vztah jeden velký kompromis?
 • Žijete s toxickým partnerem?
 • Chybí ve vztahu intimita, důvěra, milování?
 • Hádáte se o hloupostech a nemá to konce?
 • Máte pocit ztráty smyslu života?
 • Děti vylétly z hnízda a nevíte, co dál?

Zdraví

Zdravotní potíže, hlavně v počátečním stavu, kdy jde spíš o otravné drobnosti, mají příčinu v mentálním nastavení člověka. Jak vnímá svoji realitu, jak prožívá emoce, jak reaguje na vše, co prožívá. Pomocí napojení na Stvořitele je možné tyto nesprávné vzorce rozpoznat, změnit a tím zásadně napomoci uzdravení. Metoda nenahrazuje lékařské ošetření, ale opravdu výrazně urychluje proces pochopení a vymizení nemoci.                                                                                                                                         

 • Trápí vás drobné či větší zdravotní potíže?
 • Cítíte stále únavu?
 • Máte pocit rychlého stárnutí?
 • Trápí vás nadváha, otoky, celulitida?
 • Objevují se opakovaně drobné či větší úrazy?
 • Vnímáte zahleněnost, ztrátu hlasu, škrábání v krku, neschopnost mluvit?

Transformační tantrické masáže

Tantrická masáž skrze hlubokou relaxaci a uvolnění dokáže uzdravovat a transformovat naše vědomí

Masáže pro ženy

Tantrická masáž

Láká vás ochutnat něco tajemného, neznámého, ale nejste si moc jistá? Pak je tato varianta masáže pro vás to pravé. Prostě okusit a příště si dát víc. Masáž je nesmírně jemná, pečující a zcela respektuje vaše hranice.

Je pro vás obtížné se uvolnit? Stále vám myšlenky odbíhají k tomu, co děti, domácnost, povinnosti v práci. Nikdy nekončící proces. A vy jste tak unavená. Tělo nemá šanci regenerovat, pokud nevypneme mozek.

Chybí vám láskyplný dotyk? Přijetí vlastního těla? Dělá vám potíže jen přijímat něčí pozornost bez potřeby ji vracet?

Pak je tantrická masáž přesně pro vás.

Dovolte si nechat se odnést do říše slasti kouzlem vědomého doteku a prožijte stav hluboké, uvolněné, léčivé relaxace.

Doba trvání:  90 minut

Cena:  2 200,- 

krém
zátiší s vůní
masáže

Živlová masáž

Tato masáž je založená na Indiánském učení Ohnivé medicíny v kombinaci s tantrickým uměním a podporuje v nás kvality živlu země, vzduchu, vody a ohně.

Díky rozdělení na živly, si klient může vybrat svůj element a pozorovat účinky na svoje bytí. Zaměření na daný živel pak působí psychosomaticky. Otvírá a uzdravuje mnohá nezpracovaná témata a tím posiluje i naše fyzické zdraví a psychickou pohodu.

Při masáži se vědomě podporuje energie živlů, která pak ovlivňuje naše emoce a nálady. Země doplňuje pocit uzemnění, stability, pevnosti. Voda symbolizuje očistu, plynutí, hloubku i plodnost. Oheň přináší transformaci, vášeň, divokost, živelnost, vitalitu. Vzduch nám dává křídla, lehkost, jasnost myšlenek, bystrý intelekt.

Ohnivá medicína je šamanské učení o sexuální energii. Je silně očistná a transformační a klient se při masáži s touto energií postupně seznamuje v rámci svých stanovených hranic

Doba trvání:  180 minut

Cena:  4 200,-

Probouzení

Co budeme probouzet? To je jen a jen na vašem přání a záměru. Zapomenutou laskavost? Odevzdání? Oslavíme vaše tělo nebo se budeme věnovat uvolnění omezujících přesvědčení?

At se vydáme za čímkoliv, bude to krásné, vzrušující, dojemné, uvolnující nebo relaxační. Je to opravdu jen na vás.

Doba trvání: 120 minut

Cena: 2 800,-

masáže

Masáže pro muže

Tantrická masáž

Dnešní doba přináší mnoho stresu, jsme zahlceni množstvím informací i zodpovědnosti. Neustále vymýšlíme pomocníky, kteří nám mají usnadnit práci a ušetřit čas, abychom se následně zavalili tolika aktivitami, že se neumíme zastavit a vypnout.

 • Máte mnoho povinností a aktivit?
 • Nesete na ramenou velkou zodpovědnost?
 • Stále vám hlavou běží tisíce myšlenek a neumíte je zastavit?
 • Potřebujete relaxovat a meditace vás nebaví?
 • Cítíte v těle napětí a ztuhlost?
 • Chcete prostě jen vypnout hlavu a nechat se hýčkat?
Pak je tantrická masáž přesně pro vás.

Tantra je filosofický směr, který existuje mnoho tisíc let. A v dávné Indii byla používána jako jedna z nejúčinnějších léčbných metod.

Tantrická masáž je pouze odnoží, jednou z částí celého učení. Přestože masáže využívají sexuální energii, není jejich cílem fyzický orgasmus. Tantra hledá energii, která přichází, když se vzdáme běžných navyklých způsobů prožívání. Pocit naplnění, stavy změněného vědomí, pocit vnímání energetického těla jeho rozpínání do prostoru, různé projevy těla a nakonec uvolnění do hluboké relaxace, ryzí pocit být plně přítomen ve svém těle, vypnout nekonečný proud myšlenek, odevzdat se proudu, dovolit si pouze přijímat bez povinnosti cokoliv vracet. Pocit pouhého bytí.

Délka trvání: 90 minut  – Cena: 2 500,-
Délka trvání: 120 minut – Cena: 3 000,-

Je vám něco nejasné? Potřebujete se zeptat?  

 Napište mi: belladona.aha@seznam.cz

                     https://www.facebook.com/alena.ben.ali

                     +421 728 827 382

KASHMIRI TANTRA MASSAGE

Kašmírské masáže pochází z části Indie zvané Kashmir. A to z doby, kdy Indie měla vcelku jednoduchý, přesto účinný systém péče o zdraví. Sestával z trojúhelníku  JOGA – AJURVÉDA – TANTRA. Proto přínos kašmírské masáže je především terapeutický a léčivý.

315529751 3261324030782095 3657762960998373329 n

Kašmírská masáž probouzí všechny smysly, zjemní vnímání každého doteku, až máte pocit mrazení nebo jakoby se celá kůže pohybovala současně s rukama maséra. Polohy přináší pocit bezpečí, odevzdání a maximální péče. Těžko uchopitelným způsobem odejdete šťastní, uvolnění, odpočinutí a krásně líní, zpomalení a s pocitem lehké opilosti.

 

massage 3
316146671 692478315452003 5385777725950995688 n

Technický popis stejně jako technické provedení a skvěle načasované tahy tvoří zhruba třetinu přínosu. Daleko důlžitější je psychologický dopad polohování v kombinaci s dlouhými pomalými doteky. První dvě pozice zasahují terapeuticky do období dětství a druhé dvě už prochází časem dospělosti. Během masáž dochází k hluboké relaxaci. Můžete mít až pocit, že opouštíte tělo. Vyplavuje se vysoké množství hormonů, které působí léčivě na tělo i psyché. Výsledkem dvouhodinového procesu je stav těžko popsatelného klidu, blaženosti a naplnění. V průběhu masáže můžete zažít různé emoce. Někdy se objeví pláč, někdy smích. Můžete cítit starou bolest zrovna tak jako vášeň a slast.

DOBA TRVÁNÍ:

3 hodiny – z toho 2 hodiny čistá masáž, zbytek příprava, rozhovor, počáteční rituál, doznívání a zakončení. Opravdu si nechte dostatek času a ani po masáži neplánujte nic zásadního.

CENA: 4 200,-

 
 

To je jeden ze zásadních momentů, kde se kašmírská masáž od klasické tantry výrazně odlišuje. Dalším odlišným rysem je polohování masírovaného. Tato nádherná, jemná a pečující masáž se postupně dotkne každého kousku vašeho těla. V první poloze je klient pohodlně uložen zadečkem v klíně maséra a ceremoniálně zakryt sarongy. Začíná se krouživými sedativními tahy na zadečku a následuje celá noha až k prstům. Poté horní polovina těla včetně paží, rukou a prstů. Následuje pozice žáby, kdy klient leží na břiše a opět zadečkem uložen v klíně maséra. V této pozici se nohy a ruce nejen masírují ale i protahují. Poslední poloha je na zádech, kde se vše děje v rámci klientem stanovených hranic. Celá masáž je zakončena speciální terapeutickou masáží obličeje.

kasmiri 2
315535121 664645038551360 3540973642345241125 n kopie
massage therapy, candles, relaxation-1584711.jpg

Relaxační masáže

Indická masáž hlavy  –  30 minut  –   masáž hlavy a obličeje, velmi uklidňující, pomáhá prokrvení a uvolnění napětí a stresu  –  750,-

 

Aroma masáž  –  60 minut – masáž celého těla kvalitním masážním olejem obohaceným vůní dle výběru (kvalitní esenciální oleje) 1200,-

 

Rituál královny Kleopatry  –  90 minut  –  peeling celého těla, zabalení do folie pro krátký detox, po omytí masáž celého těla kokosovým olejem  –  1600,-

 

 

Tantrická cvičení pro vědomé klienty

Tantrické masáže jsou stále oblíbenější variantou pro relaxaci a odpočinek. Na základě poptávky pravidelných klientů vznikl kurz, který pomáhá proniknout více do tantrických praktik. Při běžné masáži není prostor pro výuku a trénink dechových a meditačních technik, které jsou důležité pro následnou práci s energií i pro celkové probuzení, uvolnění a naladění těla.

Kurz je celkem na 8 hodin a 4 setkání. 

Program:

 • 1. část – Dostat mysl do těla – třesení, chování jako dítě, nabírání energie za země a pak z nebe do země a vždy energii vedu všemi čakrami a probouzím tak kundalíní energii.

 • TANDAVA – Je stav absolutního vyprázdnění, je to tanec těla, kdy necháme tělo, aby si tančilo dle svých představ, je to nejrychlejší způsob jak se dostat z hlavy do těla.
  Meditace na otevření srdce
  Komunikace = číslování doteků – 15 minut, cvičení v přijímání doteků a číslování, pro pochopení jak kdo vnímá doteky, variabilitu a získání větší rozmanitosti doteků
  Hranice = rozeznat hranice, dodržet, rozeznat dávání a braní, vysvětlit si pojem hranice, jejich dodržování a nastavit pravidla hry

2. část – TANDAVA , intuitivní tanec
Tantrický dech – cirkulace z druhé čakry do srdce + práce s PC pumpou, dechové cvičení na cirkulaci energie z druhé čakry do srdeční a práce s PC pumpou
Probouzení smyslů – zavázat oči, zvuky, vůně, chutě, doteky  Se zavázanýma očima se zbystří ostatní smysly.
Probouzení Shivy – sám a pak s partnerem, dechové cvičení k probuzení kundalíní a přivolání Shivy, levou ruku na srdce, pravou na pohlaví, nádech přes brčko a pánev dopředu jako vlna oceánu. Výdech ústy se zvukem, pánev dozadu. Vlním se nejdříve pomalu, potom zrychluji, navyšuje se sexuální energie, po chvíli nádech, zadržet dech, zatnout všechny svaly a perineum, držet co nejdéle a výdech. Totéž s partnerem, stojí si mezi nohama, aby mohli společně vlnit pánví, pevné objetí a společné vlnění oceánu.

3. část – TANDAVA – sexy tanec
Dýchání do čaker – 45 minut – 3. fáze OSHO,  Zvyšuje orgasmickou energii
Jak funguje budování energie ženy a muže – tipy na tahy spíš teorie s trochou praxe

Tantrická mapa

4. část – TANDAVA, sexy tanec
Meditace orgasmické vlny – celou dobu se dýchá ústy a používáme ujjayí dech, meditace slouží k pročištění meridánů a zvýšení orgasmické energie

Partnerská meditace pravda a krása – muž je pravda a žena je krása, velmi jemná meditace vedoucí k partnerskému propojení, hledání vnitřní krásy a naladění na srdeční čakru

Orgasmická meditace – lehká exit masáž a stimulace

CENA: 10 000,- individuální přístup, soukromí, plná pozornost lektora

 
 
 

Na začátku jsem byl ztracený, nevědomý a zničený. Fungoval jsem jen na setrvačnost a spíše z donucení. Neuměl jsem říct ne, postavit se za sebe nebo projevit nějaké emoce. Žil jsem ve stavu deprese a vyhoření aniž by si to vůbec uvědomoval. Začátek cesty byl krkolomný a první kroky na cestě sebepoznání váhavé a vrtkavé, ale s každým dalším krokem, dalším změněným programem a odbouraným blokem to bylo lepší a kroky rychlejší a pevnější. Když člověk pozná kolik energie se mu po každém velkém kroku vrátí dělá každý další s větší radostí a chutí a s tím se mění i celý život. Rozhodně to stálo za to, nyní cítím energie kolem sebe můžu se do nich ponořit a zkoumat je a je to úžasné. Děkuji moc a moc 

Lukáš H.

muž

Alenu jsem oslovila s prosbou, zda by mi pomohla vyřešit moje opakující se energetické propady, se kterými se již tak rok potýkám. Než jsem se obrátila na Alenu, zkoušela jsem tento svůj stav řešit jinými metodami a nastala i jistá částečná úleva. Alena mi pomohla dostat se zase o něco hlouběji k podstatě mého problému. K podstatě, kterou má mysl přede mnou tak důkladně ukryla, že přestože jsem sama terapeut, nebyla jsem schopná ji sama odkrýt. Alena mne díky svým zkušenostem, moudrosti a vyššímu vedení dovedla k pochopení a uvědomění si hlubokých příčin a souvislostí. A díky jejímu přístupu, který je laskavý a chápavý, zároveň však pevný, jsem našla odvahu podívat se na to, co jsem sama před sebou tak umně a vynalézavě schovávala. Na cestu jsem dostala i doporučení na jednoduché a účinné techniky, které mi, jakmile jsem je začlenila do praxe, začaly přinášet výsledky. Ze srdce děkuji Aleně za milé a podporující setkání. Jo a jak to mám teď s tou energií? Už večer po našem setkání jsem zavnímala neobvyklý přísun energie. Jako bychom něco prošťouchly, uvolnily a rozproudily. A tento pocit trvá dál a dál. Děkuji.  

Eliška S.

portrét

Na masáž jsem vyrazila trochu s obavami z toho, co se bude dít. Pohovor před masáži mi pomohl se uvolit a bylo příjemné se svěřit s trápením, které mě přivedlo. Počáteční rituál mě uvedl trochu do rozpaků, bylo to nezvyklé, jako vstup do jiného světa, ale zajímavé. Masáž samotná byla velmi příjemní, i když jsem se neustálým přemýšlením nedokázala plně uvolnit. Uvědomila jsem si jak jsem stažená a mám celé tělo v křeči, jak je obtížné vypnout hlavu. Přesto byly doteky příjemné a uvolňující. Nakonec jsem vstávala s pocitem vyššího sebevědomí. Připadala jsem si najednou krásná a hodna pozornosti a milování a vnímala jsem plné právo na intimní život. Asi jsem se opravdu vrátila z jiného světa, protože ještě doma jsem chtěla být milá na manžela i dcerku a bylo mi tak příjemně, že jsem vše nechala jen plynout a odpočívala jsem a doznívala a vychutnávala nastalý klid. A těším se na další.

Michaela H.

portrét