Průvodce transformací

Vezmi si svou sílu zpět

 • Volá vás výzva, jak za pouhé 3 dny poznat svá omezení
 • Akcelerujte Vaši proměnu v motýla
 • Rychle a efektivně se naučíte najít a odstranit své bloky a limity
 • Máte zdravotní potíže, které nejdou diagnostikovat?
 • Máte pocit, že jste na hranici zdravého rozumu?
 • Pojďte se mnou do třídenní výzvy a otestujte vaše limity

Start 8.8.2022

Pojďme se podívat na divné věci, které se vám dějí a vy nevíte proč. Nedaří se vám najít kvalitního partnera a mít krásný vztah. Žijete ve vztahu, který je toxický nebo se hroutí. Už zase. V zaměstnání se to už nedá vydržet ani se zatnutými zuby. Běháte jak křeček v kolečku a realita je stále proti vám.

Smůla se vám lepí na paty. Ale proč? Vždyť jste dobrý člověk. Snažíte se nezlobit, všechno tolerovat, pomáhat ostatním, nebýt sobec. Tak proč? Proč?

Proč? Sakra proč?

heart, moon, night sky-1164739.jpg

Proč jsem tak neschopná, ošklivá, tlustá, hloupá. V lepším případě jste si této nenávisti k sobě a závisti ostatním vědomi a lépe se s tím pracuje. Mnohdy však je trauma nenávisti k sobě tak velké, že ho zatlačíme do říše stínu, kde si pak vesele bují a škodí až do té míry, kdy se začnou projevovat zdravotní potíže.

Za celý život nasbíráme různá negativní přesvědčení, která v sobě máme, ta pak působí destruktivně na náš život. Je to jako virus v počítači. Není vidět, ale o to víc škodí. Čím hlubší trauma, čím více potlačený stín, tím větší moc nad námi má. Chcete se podívat do očí svým démonům a zbavit je moci? Najít a vyléčit svoje bolístky a stará zranění? Čeká na vás třídenní výzva, kde se podíváme, jak jednoduchými technikami odhalit mnohé.

flash, sky, clouds-1156822.jpg

Na čem budeme pracovat

Den 1.

Každý krok začíná v nějakém bodu nula. Někde je startovní pozice. Bod, kde teď momentálně jsme. První den tedy bude právě o tom zjistit, kdo jsem, na jaké pozici jsem a kam se chci pohnout.

Den 2.

Známe výchozí bod startu, máme sílu vyrazit. A ouvej! Nejde to? Co nám může bránit jít za svým vysněným cílem? Že by strach? Třetí den se mu podíváme na zoubek. Projdeme si účinnou meditací a podíváme se, jaké strachy se ve vás skrývají. Vytrháme ten plevel i s kořeny a vy budete mít volnou cestu. Se svou silou a ochočeným strachem můžete vyrazit za splnění vašich snů.

Den 3.

Odhodlání, sebevědomí a sílu už máme. Ochočili jsme si strach. Teď je třeba najít své limity a rozpustit emociální bolest, která někdy i drobného zážitku dokáže udělat velké trauma. Velkým rádcem a pomocníkem při hledání nám bude smrt. Spravedlivá, neoblomná, pravdivá.

Den 4.

Co tady dělá v třídenní výzvě 4. den? Že bych neuměla počítat? No počty nejsou moje nejsilnější stránka, to je fakt. Nicméně den s číslem 4 je tu pro vás jako bonus. A to ve formě živého setkání na Zoomu, kde odpovím vaše dotazy a můžeme sdílet vaše zážitky, aha momenty a pokroky.

Je tato výzva pro Tebe?

 • Chceš na sobě pracovat?
 • Chceš žít naplno šťastný a plnohodnotný život?
 • Chceš skoncovat s rolí oběti a zbavit se omezujících limitů?
 • Chceš využít všech svých darů a talentů a žít plně svůj potenciál?
 • Chceš mít láskyplný vztah, smysluplnou práci a hojnost?
průvodce transformací

Kdysi dávno v okamžiku zrození jsme znali svoji hodnotu a měli svoji hrdost. Věděli jsme, kdo jsme a proč přicházíme na tento svět.

Dítě zhruba do tří let zná a uvědomuje si hrdost na to, kdo je. Jen naše společnost je nastavená tak, že dítě příliš nerespektujeme. Dospělý ví přece všechno líp. Postupným ochočováním, dehonestací názorů, chování a neustálou kritikou časem ztratíme svou hrdost a začneme přijímat přesvědčení, že je na nás něco špatně.

Ze strachu, že ztratíme lásku, rodiče, partnera, dítěte, náklonnost kamaráda nebo kolegy, ustupujeme ze svých hodnot. Tak trochu se stáváme prostitutkou. Jen abychom byli přijatí a milovaní a nikdo si na nás neukazoval prstem, prodáme i duši.

Pojďte najít ztracenou hrdost. Najít hodnotu své duše. Hodnotu darů, které přinášíte.

Co získáte zakoupením výzvy?

1.

Tři výuková videa

2.

Doživotní přístup k informacím z výzvy

3.

Jako bonus živé vysílání, kde můžeme probrat vaše dotazy

4.

Veškerou moji moudrost, vědomost a energii vás nakopnout, i když nohou v sametové botě

Pořád je vám to málo?

Pak už jedině koukněte na video níže a nechte se pozvat mým hlasem i projevem.

průvodce transformací
Přehrát video

Tak a co mě to bude stát?

Už jsem vyzkoušel kde co a stejně nic nefunguje…

V tento okamžik je vhodná příležitost využít zaváděcí cenu a nebude vás to 1000 Kč. Nezaplatíte ani 800 Kč.

Právě dnes za start do lepšího života zaplatíte pouhých 550 Kč.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.